parallax background

ثبت آدرس در گوگل مپ

ثبت آدرس شرکت و محل کسب و کار شما در نقشه گوگل با جزئیات کامل

ثبت سریع و بدون نیاز به بازبینی

ثبت آدرس توسط ما احتیاجی به بازبینی و بررسی دیگران ندارد و به طور مستقیم آدرس های ثبتی برای گوگل، ارسال میشوند. از این رو شما با سفارش ثبت آدرس در سایت ما با کمترین زمان ممکن موفق به ثبت آدرستان خواهید شد. تمام تلاش ما بر این خواهد بود که آدرس شما را در کمترین زمان ممکن که یک هفته پیش بینی شده است را در گوگل مپ ثبت و فعال کنیم.

هزینه بسیار مناسب

تعرفه ثبت آدرس در مدت زمان به این کوتاهی توسط ما بسیار کمتر از قیمتی است که گاها دیده می شود شرکت های مختلف از شما مطالبه می کنند. و به دلیل عدم معتبر بودن آنها مدت زمان زیادی طول میکشد تا آدرسشان منتشر شود. تعرفه فعلی ما برای ثبت آدرس 75 هزار تومان می باشد . که به خاطر اطمینان خاطر مشتریان عزیز 25 هزارتومان در ابتدا و 50 هزارتومان آن پس از تایید شما از ثبت آدرستان پرداخت میگردد.

ثبت دقیق مشخصات

ما تمام موارد و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت آدرس را از شما میگیریم و در گوگل مپ ثبت میکنیم. این موارد شامل: نام آدرس، تلفن محل، تصاویر محل، وبسایت، ساعت فعالیت محل و تعیین صنف و موضوع آدرس شما. قطعا ثبت تمامی موارد اجباری نیست ولی هرچه اطلاعات کامل تر باشد، کمکی است برای اعتبار محل شما و تایید توسط گوگل. ما نیز در تکمیل کردن این اطلاعات در کنار شما خواهیم بود.

پشتیبانی

کار ما تازه بعد از ثبت آدرس شرکت شما آغاز می شود و برای همیشه پشتیبان شما و آدرس ثبتی شما خواهیم بود. هر موقع تمایل به تغییر آدرس ثبت شده خود داشتید تنها کمتر از 3 روز ما میتوانیم آن تغییرات را با یک سوم هزینه اولیه یعنی 25 هزار تومان برایتان انجام دهیم. ما به شما و آدرس ثبتی شما متعهد هستیم و در کنار شما خواهیم ماند.
 
جهت یافتن پاسخ سوالات خود در مورد ثبت شرکت شما در گوگل مپ و خدمات و سرویس های ما به قسمت سوالات متداول این قسمت مراجعه نمایید: